Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • 💙 Ağaçtan çıkan kibrit bile kül ediyor ağacı. Şaşırmayın insanın insana yaptığına.

HİÇ

Ene elheful Mahbubi
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Kova
Takım
Galatasaray
Yalnızlık Sözleri - Yalnızlık İle İlgili Etkileyici Sözler

Bakmayın etrafımda çok insan dolandığına… Sırılsıklam yalnızım aslında.

İnsan yalnızlığını en çok yanındaymış davrananlardan öğrenir.

Şimdi al yalnızlığımı ört üzerine. Belki o vakit bırakıp her şeyi. Gerilirim bir yerlerden başlamak için yeniden.

Yalnızlığı çok seversek, bir gün o da çekip gider mi?

Yalnızlığına iyi bak, sahip çık. Kaç kişinin emeği var onda kim bilir?

Gelmesen önemli değil, gelsen önemli olurdu… Gelmemen büyük yalnızlığımı doldurdu.

Yalnızım. Çünkü herhangi biriyle değil, beklediğine değecek kişiyle devam etmeliyim bu yola.

Gecenin ıssız karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma.

Bir insan en olmadık şeylere dahi gülebiliyorsa yalnızdır.

Beni ısıtan, beni sarıp sarmalayan, benim acılarıma ortak olan tek bir şey var yalnızlığım.

Yalnızlığım kendime güzelim senin aşkınla hitap düşmüş bedenim, geleceğe umutsuz bakıyor gülüm.

Dilin söylediği kötü söz aklın yalnızlığı mıdır? Gözlerin akmadığı bir hüzün, yanakların yalnızlığı mıdır?

İçimde yangın yanar, hava soğuk beden donar, hain şeytan halime güler yetiş şahı merdanım yetiş.

Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek; senden giderken yollarda “ömrümü” bitirmektir.

Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz.

Vücut bulmuş her ruh yalnızlığa mahkumdur.

Eğer bir kişi yalnız olmayı beceremiyorsa, başkalarıyla bir arada olmayı da becermez.

İnsanın insana verdiği en değerli şeydir yalnızlık.

Bir derin kuyuya benzer yalnız. Taş atmak kolaydır içine: ama bu taş dibe inecek olursa, kim çıkarabilir?

Yalnızlık, en içimizdedir.

Ey yalnızlık! Herkesin koynuna girip çıkarsın da bir tek benimle mi düzenli bir ilişkin var?

Yalnızlıktan hoşlanan ya vahşi hayvandır ya da Tanrı.

Yalnızlık, sizin size yokuşunuzdur.

Yalnızlık, alınyazısının insanı kendi kendisine ulaştırmak için başvurduğu bir yoldur.

Öpücükle uyanırsınız her sabah, uyandım ben ıpıssız bir tokatla.

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay. Halbuki yaşanması o kadar zordur ki.

Yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım, yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimse olmadığı için yalnızım ben.

Kendini yalnız hisseden kimse için her yer çöldür.

Yalnız olmak yanlış bir kalpte olmaktan iyidir.

Yalnızlığı soruyorlar; yalnızlık bir ovanın düz oluşu gibi bir şey.

Değeri bilmeden yalnızlığından kurtulmak istiyorsan; kurtulsan da yalnızsın.

Yalnızlık adam olmayanların vereceği saygıdan, sevgiden yeğdir.

Yalnızın odasında ikinci bir yalnızlıktır ayna.

Ne zaman mutlu olmaya kalksam otur diyor yalnızlığım otur.

Hatırla sevgili; beni nasılda bırakıp gitmiştin! Sen yokken ben yalnızlıkla tanıştım.

Belki de adam gibi sevenlerin aldığı bir ödüldür, yalnızlık.

Safkan yalnızlığınızla, baş başa kalacaksınızdır.

Kibrin en kesin tedavisi, yalnızlıktır.

Vücut bulmuş her ruh yalnızlığa mahkumdur.

Gecenin ıssız karanlığında ümitlerimin tükendiği anda tek kişi istiyorum yalnızlığıma.

Yalnız olmak zayıf olmak demek değildir, hak ettiğiniz kişiyi bekleyecek kadar güçlüsünüz demektir.

Yalnızsan eğer dermansız dizin şu fani dünyada kaybolur izin gözyaşı dinmeyen o kimsesizin sığınacak evi yurdu yalnızlık.

Dilin söylediği kötü söz aklın yalnızlığı mıdır? Gözlerin akmadığı bir hüzün, yanakların yalnızlığı mıdır?

Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek senden giderken yollarda ömrümü bitirmektir.

Alışamadım sensizliğe alışamadım senin çekip gitmelerine ve maalesef alışamadım gülmeye özür dilerim hayat yine yalnızım.

Yalnızlığa yenilmemek için, sık sık hayaller kurulur ama aslında neyin hayalini kurarsan kur yalnızlık her hayalin sonudur.

Yalnızların en nefret ettiği yer yataklarıdır.

Gelmemen, büyük yalnızlığımı doldurdu.

Şimdi al yalnızlığımı ört üzerine.

Değeri bilmeden yalnızlığından kurtulmak istiyorsan; kurtulsan da yalnızsın.

Yalnızlığı soruyorlar; yalnızlık bir ovanın düz oluşu gibi bir şey.

Ey yalnızlık! Herkesin koynuna girip çıkarsın da bir tek benimle mi düzenli bir ilişkin var?

Yalnızlık, sizin size yokuşunuzdur.

O kadar yalnızım ki sıradaki şarkı bir sonraki şarkıya gelsin.

Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek; senden giderken yollarda “ömrümü” bitirmektir.

_ALINTIDIR_

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri