Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • ❤❤❤Arar buluruz izini Bilirsin zır deliyiz biz Hem yazında hem kışında nerde olsan seninleyiz Bir oluruz yolunda Hadi bastır gönüller coşsun O kupalar sana helal Al gel de buralar bayram olsun.. GOLLLLL TÜRKİYE TÜRKİYE ❤️❤❤
    Öne çıkan konu
  • Konu Yazar
Bir yarım hala sana muhtaç, diğer yarım kırgın..

Şimdi Ölsem Hasretiyle, Bir Daha Aramam.
Çünkü Ona Yanan Yürek, Artık Buz Oldu...

Bizi en çok güvendiğimiz insanlar incitti. Çünkü onlar milyonlarca insanın içinden güvenmeyi seçtiklerimizdi, en çok inandıklarımız, en çok sevdiklerimizdi. Ve yine en iyi onlar öğretti. Hiç kimseye sonsuz güvenilmeyeceğini…

Sağolsunlar…

Hani diyor ya Nazım:' Kalbimde yok bile sana kinim..'

Bence sen de şimdi herkes gibisin...

Ne zaman kendimizden ödün versek, ne zaman birine sonsuz güvensek, ne zaman ayaklarımız yerden kesilse daha sert düşmedik mi her defasında? ○ zaman ne gereği var ki yalnızca sevgi vermenin, his-settirmenin? Ne gereği var her seferinde kırılacaksak gü-venmenin? O mutlu olsun, o gülsün, onun canı yanmasın, morali bozulmasın diye diye kaybetmedik mi hepimiz? Peki, bizim canımızın acısı, kalbimizin kırığı kimin umurunda? Aslına bakarsanız kimsenin umurunda değil...

Aşk insanı rezil de ediyor vezir de, kimini şair yapyor kimini şiir...
Kendimi birinin yüreğine yazılmış bir şiir zan~nederdim,
oysa aklında tuttuğu bir cümle bile değilmişim..

Sonra, "Geçer..." dersin
.Saatler geçer...
Günler geçer...
O hep aklından geçer,
ama acısı hiç geçmez.
Sadece alışırsın...

Birileri kesip atmış bahar yanından, sen inadına filiz vermişsin yeniden...

Her gece rahat bir vicdanla uyuyorum. Ama birileri var işte onları kendi vicdanlarına havale ediyorum!
Ve onları kendi vicdanları bile affetmeyecek, biliyorum!

Dünyaları sevmeye yeten kalbim, artık beni yaşatmaya yetmiyordu.

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri