Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • 💙 Ağaçtan çıkan kibrit bile kül ediyor ağacı. Şaşırmayın insanın insana yaptığına.

Vesaire

Beklentiler Üzer.
İlişki Durumunuz
İlişkisi Var
Burcunuz
Aslan
Takım
Beşiktaş

Regedit düzenlemeleri bilgisayarı çökertir

Bazen eski versiyon programları yükleriz bilgisayarımıza.. Xp' devrinden kalan windows 7 ve üzerine kullanmak istediklerimizi... Xp sonrası olan sürümler zaten xp işletim sisteminin bütün gereksinimini kendi içinde barındırır..

Her bir üst sürüm alt sürümlerinin programlarını otomatik destekler...

Yalnız dış program olarak gördüğümüz bazı setup exe programları vardır.. Yüklersin uyumluluk problemi uyarısı alırsın.. Yinede bir şekilde program çalışır..

Bu uyarıların gitmesi için REGEDİT den bazı düzenlemeler yapılabilir.. Lakin regedit kullandığınız işletim sisteminin dirgen görevini gören not defteridir aslında.. Yani yaratılıştan son buluşa kadar olan insan ruhu gibi bir'şey'dir... Burada yapılan köklü bir değişiklik.. Bu harf olur nokta olur sayı olur tüm sistemi etkiler... Bunlar işletim sisteminin aslında url yoludur.. Bir yerde değişiklik tüm alanda değişiklik demek onu izleyen tüm yolların önünün kapanması demek..

Regedit düzenlemeleri biliçsiz yapıldığında bilgisayarınız çökebilir geri düzenlemek için Windows + R KOMUTU yapmaya fırsat bulamadan tüm sistemi kaybede'bilirsiniz..​

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri