Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • ❤❤❤Arar buluruz izini Bilirsin zır deliyiz biz Hem yazında hem kışında nerde olsan seninleyiz Bir oluruz yolunda Hadi bastır gönüller coşsun O kupalar sana helal Al gel de buralar bayram olsun.. GOLLLLL TÜRKİYE TÜRKİYE ❤️❤❤
"Bir şeylerin dışındayım, biliyorum.
Daha doğrusu bir şeyler bensiz sürüp gidiyor."

"Gövdemizde çiçeklenen ne varsa, kalbimizde yaprak dökmektedir aynı anda."

IMG_9288.png

"Bazen yanından geçiyor insan yazgısının, bazen elinden tutuyor ama bunun kaderi olduğunu anlamıyor. Tam yakalayacak gibi oluyor ama uçup gidiyor. Sonra bir gün, hiç hesapta yokken, hiç beklemezken, başka alemlerdeki seyrini tamamlıyor senin olan șey, çıkıp geliyor ve seni buluyor."

IMG_9295.png

"Geçinmeye gönlü olan geçinir, anlaşmak isteyen orta yolu bulur, telafi etmek isteyen eder, önemseyen gösterir.

Kısacası ben böyleyim diye bir şey yok,ben sana karşı böyleyim diye bir şey var.

Dikenine katlanamadığın gülü incitme, zorluğuna göğüs geremediğin yari sevme."

Neşet Ertaş

-ne desek eksik kalırdı o yüzden ben sustum o da duymadı zaten.

A0BD1F5E-3E49-40CC-AD5C-81F7C0E7E17E.gif

"sanırsın ki sevenim çok, arkadaşım çok, sırdaşım çok... sonra kötü bir şey olur... dönüp bir bakarsın ki; arkanda gölgenden başka kimse yok.."

Benim en büyük hatam zannetmek.

noldu ki

IMG_9297.jpeg

IMG_9298.jpeg

Ballıbaba otu tarlasıymış 🤣 arı tarlasıda denebilinir..

“Bilseydim rüzgarın ferah ahengini. incinip dinler miydim ki adı sanı insan olan her hüzünlü derdi.. “​

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri