Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • 💙 Ağaçtan çıkan kibrit bile kül ediyor ağacı. Şaşırmayın insanın insana yaptığına.
KİMSEYİ KIRMAMAK İÇİN UĞRAŞTIKTAN SONRA BİLE YALNIZ KALINCA; YILLARIMIN YALAN, DOSTLARIMIN YILAN, AŞKLARINSA HARAM OLDUĞUNU ANLADIM...!!!

MUTLUYKEN GÖRMEZDEN GELDİĞİN ŞEYLER, MUTSUZKEN CANINI YAKAR. ÇÜNKÜ İNSAN HATALARINI MUTLUYKEN DEĞİL, HEP MUTSUZKEN ANLAR...!!!

İNSAN KALIBIYLA DEĞİL, KİŞİLİĞİYLE, ONURUYLA, DÜŞÜNCESİYLE ve YÜREĞİYLE AĞIRLIĞINI KORUR...!!!

Küçükken Kolumuzu Isırarak Yapardık Saatleri. -Sanki O Kadarcıkken Bile, Zamanın Canımızı Acıtacağını Anlarmış Gibi....

BİR KADININ EN ÇOK " YOK BİR ŞEY" DEMESİNDEN KORK... BELLİ Kİ ÇOK ŞEY VAR AMA SAYIP SÖVEMİYOR...!!!

SERVET, İFTİHAR DEĞİL İMTİHANDIR, MÜLKİYET DEĞİL EMANETTİR, HARİKA BİR KÖLE, BERBAT BİR EFENDİDİR AMA BİL Kİ; ÖLÜNCE GÖTÜREMEDİĞİN ŞEY SENİN DEĞİLDİR...!!!

Mutluluk Herkesin Hakkıysa, Biri Benim Hakkımı Yiyor Kesin...

Canımı Yakıyor Kurduğun Tüm Cümleler. Ama Sen Ne Söylesen Ben Susuyorum.. Laf Cambazı Sanırdım Ben Kendimi, Sana Geldi mi İpten DÜŞÜYORUM..

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri