Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • 💙 Ağaçtan çıkan kibrit bile kül ediyor ağacı. Şaşırmayın insanın insana yaptığına.

AZE

Saygınızda, Sevginizde sizin olsun.
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Balık
Takım
Fenerbahçe
Gülümse

Rüzgardan mamüldür hayat, geçip gider. Geçip gider.
Lakin fırtınanın dinmesini beklemek değildir yaşamak. Yağmurda dans etmek, kırılan bir bileğin üzerinde sek sek oynamaktır. Yani ki yaşamak ciddi bir hadisedir.
Başlayan her şey bitmekle kaimdir. En uzun en çaresiz geceni düşün sabah olmadı mı?
Ey Adem yazgının Sisifos'tan ayrı olduğunu kim söyledi sana? Hani şu ömrü boyunca koca bir kayayı dik bir dağın doruğuna yuvarlamaya mahkum edilen bahtsız. Ne zaman doruğa ulaşsa kaya elinden kaçar ve Sisifos her şeye yeniden başlamak zorunda kalır.

Yolu yok, bulup buluşturacak gerekirse borç harç denkleyeceksin. Umut edeceksin! Çünkü güneş yalnızca umut edebilme kabiliyeti olan insanların yüzü suyu hürmetine doğar.
Karamsar olmaya hakkın yok.
İyi olacağız, iyi...

wiltedf

tumblr_pm9as7jmpZ1tqhfof_400.gifv

Çalıkuşu, Kamran'ın evlendiğini öğrendiğinde tüm gün gülüp eğlenmişti ama eline diken battığında ağlamıştı ya, öyle işte.

"Vazgeçmek en büyük umut bazen. Yeniden inşa etmek için kendini."

Pişmanlık mı...
Hayır değil...
Bana armağan kalır yalnızlığı...

Anlamak mı...
Mümkün değil...
Aklımı aşar fikri onsuzluğun...

Parça parça bu ömrümü verdiysem en güzeline feda ettim...
Kırık, dökük bu kalbimi ettiysem en özeline heba ettim...
Ağlamadan, sızlamadan gittimse en büyüğüne veda ettim...

Utanmadım söylemeye hakkımı en değenine helal ettim...

Kalbim kalbim...
Kalbim ah kalbim...
Kalbim...

Hayat aldığı gibi geri verir mi...
Bize bir daha bir daha gülümseyebilir mi...​

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri