Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • 🌹Bu dünya iyi olanların değil, iyi oynayanların dünyası.

HİÇ

Ene elheful Mahbubi
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Kova
Takım
Galatasaray
Yeni Facebook Anlamlı Sözler 2024

Karşılığını veremeyecek birine bir iyilik yapmadıkça, mükemmel bir gün yaşamış sayılmazsınız.

Yalnızca çocuklar ne aradıklarını biliyorlar

Niçin hep birlikte barış ve uyum içinde yaşamayalım? Hepimiz aynı yıldızlara bakıyoruz, aynı gezegenin üzerindeki yol arkadaşlarıyız ve aynı gökyüzünün altında yaşıyoruz.

Hayatı gözyaşlarınla ödüllendireceğine; gülücüklerinle cezalandır.

Uzakken bile bir nefes kadar yakınımdasın.

Her münakaşanın temelinde birisinin cahilliği yatar.

Bilgelik kalpten gelir. Akılla ilgisi yoktur. Bilgelik, varlığının en derin noktasından çıkar. Kafaya ait değildir.

Yaşadığın yeri cennet yapamadığın sürece kaçtığın her yer cehennemdir.

Aşk görülmez derler; sadece hissedilebilir. Ama yanıldılar. Birçok kez gördüm. Senin gözlerinde benim için gerçek aşkı gördüm. Ve bu şimdiye kadar gördüğüm en güzel şey!

Kötümserlik kanserden daha tehlikeli bir hastalıktır.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Mükеmmеl kişiyi aramaktan vazgеç. Tеk ihtiyacın olan sana sahip olduğu için şanslı olduğunu düşünеn biridir.

Sadece bedenine değil ruhuna da değer ver ve gönlünü olgunlaştır. Çünkü kişi; bedeni kadar değil, ruhu kadar insandır.

Benimle ömür geçer mi ki dedim. "Senle geçirmeye ömür yeter mi?" dedi. İşte buna bir ömür yetti.

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.

Aşk; kelime değil bir cümledir. Kurmak içinse, özneyle yüklem değil, iki yürek gerekir.

İki şey aklın eksikliğini gösterir: Konuşulacak yerde susmak, susulacak yerde konuşmak.

-Alıntı-

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri