Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • "Siz yerdekilere merhamet edin ki göktekiler de size merhamet etsin." Hz. Muhammed (S.A.V)

AZE

▶︎ •၊၊||၊|။|||။၊|။|||။|||။၊| 0:16
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Balık
Takım
Fenerbahçe
    Öne çıkan konu
  • Konu Yazar
Tarkan'ın yeni albümü Kuantum 51 Albümüyle 90'lara Geri Döndük

tarkan, kuantum 51, tarkan yeni albüm, tarkan olay, tarkan kuantum, tarkan yo, tarkan illallah, tarkan enseyi karartma, tarkan çınar,

Tarkan Yeni Albümü Yayınlandı..

1718349940676.png

Yeni Albümü Kuantum 51, 12 şarkıdan oluşuyor ve hepimizin özlediği 90'lar Tarkan şarkılarını bu yaz bize tekrar yaşatacak
Sanatçı Tarkan, 7 yıl aradan sonra kaydettiği ilk albümü “Kuantum 51” ile sevenleriyle buluştu. Tarkan'ın on birinci albümü olan “Kuantum 51”'deki 12 şarkının her biri için Tarkan performanslarından oluşan visualiser’lar hazırlandı; böylece dinleyiciler albümü baştan sona görüntülü olarak deneyimleyebilecek.
Tarkan’ın bir süre önce sosyal medya hesaplarından, "Bu yaz umut dolu, sevinç dolu, eğlendiğimiz, yüzümüzün güldüğü bir yaz olsun" sözleriyle duyurduğu yeni albümü “Kuantum 51”, Hitt Müzik etiketi ile tüm dijital müzik platformlarında eş zamanlı olarak, sanatçının sevenleriyle buluştu.

Tarkan'ın on birinci albümü olan “Kuantum 51”'deki 12 şarkının her biri için Tarkan performanslarından oluşan visualiser’lar hazırlandı; böylece dinleyiciler albümü baştan sona görüntülü olarak deneyimleyebilecek.

Albümde birden çok aranjör yer alıyor
Prodüktörlüğünü Tarkan’ın üstlendiği Kuantum 51’de bu kez birden çok aranjör yer alıyor. Megastarın uzun yıllardır birlikte çalıştığı ve birlikte daha önce sayısız hite imza attığı Ozan Çolakoğlu’nun dört şarkıda düzenlemesi bulunuyor. Ayrıca albümde İskender Paydaş, Ateş Berker Öngören, Murat Matthew Erdem, Turaç Berkay Özer, Mert Kemancı düzenlemeleri de bulunuyor.

Söz ve besteler Tarkan'dan
Kuantum 51’de şarkıların birçoğunun söz ve müziği Tarkan imzası taşıyor. Bunun yanı sıra, sözleri Aysel Gürel’e ait iki şarkı, söz ve müziği Güler Özince’ye ait bir şarkı, Turaç Berkay Özer, Murat Matthew Erdem ve Serkan İzzet Özdoğan besteleri ve iki şarkıda Günay
Çoban sözleri bulunuyor.

70aegt1.gif

1. YO
  2. İLLALAH
  3. OLAY
  4. ŞERBETLİ
  5. MÜTEŞEKKİR
  6. DARMADUMAN
  7. AYRILIK TÖRENİ
  8. KALPTE SAVAŞ
  9. ÇINAR
  10. ENSEYİ KARARTMA