Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • ❤❤❤Arar buluruz izini Bilirsin zır deliyiz biz Hem yazında hem kışında nerde olsan seninleyiz Bir oluruz yolunda Hadi bastır gönüller coşsun O kupalar sana helal Al gel de buralar bayram olsun.. GOLLLLL TÜRKİYE TÜRKİYE ❤️❤❤

HİÇ

Ene elheful Mahbubi
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Kova
Takım
Galatasaray
Özlü Sözler 2024

Yaşamını sadeleştir. Asla yaşamını erteleme. Mutluluk bir yolculuktur.

Seni düşündüğüm her seferinde bir çiçeğim olsaydı, sonsuza dek bahçemden geçebilirdim.

Herhangi biri değilsin. Yapma, canım yanar.

İnsanın mutluluğunun temeli hak ve adalet konusunda toplanır. Bir insana yapılan haksızlık bütün toplumu yaralar. Hak ve adalet hissi bireylerden başlamalıdır. Ve insan, bireyin mutluluğunun kendi mutluluğu için şart olduğuna inanmalıdır.

Kalbim bir kuş gibi, hür ve şen şatır. Uçuyordu kanatlar gergin; halatlar gergin ve gemi kayıyordu, ışık saçan güneşin sarhoş ettiği melek, sularda ağır ağır.

Küçük işlere gereğinden çok önem verenler, elinden büyük iş gelmeyenlerdir. Eflatun

Ne kadar hazin bir çağda yaşıyoruz, bir önyargıyı ortadan kaldırmak atomu parçalamaktan daha güç.

Seni hayallerine ulaştıracak en önemli şey, cesaretindir.

Sonra bir gülümsedi, ben iptal.

Sus! Zira susmakta binlerce dil, binlerce beyan vardır. (Hz. Mevlana)

Topun sekerek sıçradığı yoldan şikayet edenler genellikle onu düşürenlerdir.

Kötü bir işin en gizli şahidi vicdandır.

İnsan, evrende gövdesi kadar değil, yüreği kadar yer kaplar.

Bulutlar diyorum, bu dünyaya göre fazla güzeller.

Her başarı ilk başta bir hayaldi. En büyük çınar bir dalda, en güzel kuş bir yumurtada saklıdır. Hayaller de gerçeklerin tohumu ve yumurtasıdır.

Hayallerinize yakışan adamları kaybetmeyin.

Hayata karşı ilk küskünlüğümüz, yanımızda sandığımız kişileri, karşımızda görmemizle başlar.

Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur.

-Alıntı-

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri