Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • 🌹Bu dünya iyi olanların değil, iyi oynayanların dünyası.

AZE

▶︎ •၊၊||၊|။|||။၊|။|||။|||။၊| 0:16
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Balık
Takım
Fenerbahçe
    Öne çıkan konu
  • Konu Yazar

Julia Garwood - Gelin

1717491765899.png

Kralın emrine karşı gelmek olanaksızdı ve İskoçya'nın en güçlü toprak sahibi Alec Kincaid, İngiliz bir gelinle evlenmek zorunda kalmıştı. Baron Jamison'un en küçük kızı Jamie, Alec'in seçtiği gelindi. Alec'in ilk dikkatini çeken Jamie'nin menekşe rengi
gözleri ve öfke dolu cüretkâr bakışları olmuştu. Bu kadın, korkusuz savaşçının adeta ruhuna dokunuyor, şehvetiyle onun bedenini kavuruyordu. Jamie her şeye rağmen duygularına söz geçirip ona teslim olacak mıydı? Yoksa zaten teslimiyetleri katışıksız, ihtirasları yatışmış mıydı?

"Unutulmaz bir hikâye, unutulmaz karakterler..."
Johanna Lindsey

Bu kitaba dair ufak bir yorumda bulunmak istiyorum 2 kitaplık mini bir serinin ilk kitabı –ki ikinci kitabı düğündür- Beğenerek okuduğum bir kitap Alec’in Jamie ile konuşmaları insanı sıkmayacak türdendi.Eğlenerek okuduğumu söylemeden geçmeyeceğim.Kitapla ilgili çok fazla bilgi vermemek için ayrıntılı bir yorumda bulunmuyorum yoksa en az 1 sayfa yorum yazarım =) Tavsiye ediyorum pişman olmayacağınızı düşünüyorum​

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri