Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • 🌹Bu dünya iyi olanların değil, iyi oynayanların dünyası.

HİÇ

Ene elheful Mahbubi
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Kova
Takım
Galatasaray
Güzel Kapak Sözler

Yanlış bildiğin yolda; hеrkеslе yürüyеcеğinе, doğru bildiğin yolda; tеk başına yürü…

İyiyim deriz ya hep, alışkanlık bizimkisi. Peki, karşındaki kişi de gerçekten nasıl olduğunu merak mı ediyor sanki.

Bazı insanların kaderi istiridyeye benzer, kalplerinde sakladıkları bir inci için, köklerinden sökülürler.

Yüzümüzün ve gözlerimizin rengi ne olursa olsun, gözyaşlarımızın rengi aynıdır.

Başarmak imkansızmış gibi davranın ve harekete geçin.

Hayat bazı şeyleri kafana vura vura. Bazı şeyleri de kalbini kıra kıra öğretir...

Özür dilerim seni kendime bile anlatamazken başkalarına nasıl tarif ederim.

Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

Bazıları büyük doğar, bazıları büyüklüğü kazanır, bazılarına da büyüklük kendi gelir.

Eğriyi kendinde arayan doğruyu kalbinde bulur.

Elimde olsa sesine sarılırdım.

En iyi aşk, ruhu uyandıran ve bizi daha fazlasına götüren, kalbimizde bir ateş yakan ve aklımıza huzur getiren türdür. Ve bana verdiğin bu. Seni sonsuza dek seveceğim.

Erkekler ve kadınlar arasında arkadaşlık mümkün değildir. Tutku, düşmanlık ve sevgi bağı bulunur ama arkadaşlık asla…

Etkili olmak için çok küçük olduğunuzu düşünüyorsanız, bir sivrisinekle hiç yatağa girmediniz demektir.

Gerek yok her sözü, laf ile beyana. Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana.

Göğü kucaklayıp getirdim sana, kokla açılırsın.

Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez.

Gönül insanın kıblesidir. Ne olur kırmayın.

Gözyaşlarını, çocukların erişmeyeceği bir yere saklayın.

Güneş demişken, ellerini çok seviyorum.

-Alıntı-

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri