Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • "Siz yerdekilere merhamet edin ki göktekiler de size merhamet etsin." Hz. Muhammed (S.A.V)

HİÇ

Ene elheful Mahbubi
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Kova
Takım
Galatasaray
Göndermeli Sözler

Kimse yok merak etme, o boş kalan tahtında.

Unutma, sabır sadece bekleme becerisi değildir, beklerken doğru davranış sergileme yeteneğidir.

İnsanlar seninle konuşmayı bıraktığında arkandan konuşmaya başlarlar.

İki tür fakir insan vardır. Birlikte fakir olanlar ve yalnız fakir olanlar. Birincisi gerçek fakir diğerleri ise şanssız insanlardır.

Hepimizde başkalarına katlanacak güç vardır.

İnsanların seni en çok sevdiği zaman, onların işine en çok yaradığın zamandır.

Hayat gerçekten çok basit ama biz hayatı karmaşık hale getirmek için ısrar ediyoruz.

Dünya bir gök kuşağı, zihin bir prizma ve varlık ise beyaz bir ışındır.

Gittiğin yerde boşluk dolduran değil, gittiğin zaman boşluğu doldurulamayan ol.

Belki hiçbir şey yolunda gitmedi; ama hiçbir şey de beni yolumdan etmedi!

Mutluluk elin erişebileceği çiçeklerden bir demet yapma sanatıdır.

Değişim ebedi, ölümsüzlük kalıcıdır.

Uzakken bile bir nefes kadar yakınımdasın.

Her münakaşanın temelinde birisinin cahilliği yatar.

Bilgelik kalpten gelir. Akılla ilgisi yoktur. Bilgelik, varlığının en derin noktasından çıkar. Kafaya ait değildir.

Yaşadığın yeri cennet yapamadığın sürece kaçtığın her yer cehennemdir.

Aşk görülmez derler; sadece hissedilebilir. Ama yanıldılar. Birçok kez gördüm. Senin gözlerinde benim için gerçek aşkı gördüm. Ve bu şimdiye kadar gördüğüm en güzel şey!

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.

Aşk; kelime değil bir cümledir. Kurmak içinse, özneyle yüklem değil, iki yürek gerekir.

İki şey aklın eksikliğini gösterir: Konuşulacak yerde susmak, susulacak yerde konuşmak.

İnsanlarla uzun süre yaşayamıyorum. Sonsuzluğun payından bana biraz yalnızlık gerek.

-Alıntı-

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri