Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • ❤❤❤Arar buluruz izini Bilirsin zır deliyiz biz Hem yazında hem kışında nerde olsan seninleyiz Bir oluruz yolunda Hadi bastır gönüller coşsun O kupalar sana helal Al gel de buralar bayram olsun.. GOLLLLL TÜRKİYE TÜRKİYE ❤️❤❤

Cleire

Namus kadına özgü bir şeyse Hz. Yusuf'un sakındığı şey neydi.
İlişki Durumunuz
Bekar
Burcunuz
Yengeç
Takım
Galatasaray
Elif Şafak Sözleri , En Güzel Elif Şafak Sözleri , Elif Şafak Aşk Sözleri

IMG_9425.jpeg

Elif Şafak Sözleri, Elif Şafak Yazıları, Elif Şafak Aşk Sözleri, En Güzel Elif Şafak Sözleri, Elif Şafak Kitap Alıntıları, Elif Şafak Anlamlı Sözler

Üzgünüm baba, seni aldattım.Bir başka adama aşık oldum.

Senin dokunmaya kıyamadığın gülüşümü onun uğrunda soldurdum.

Elif Şafak

Bedenlerimizi şekle sokmak için ne çok uğraş veriyoruz.

Halbuki beyinlerimizi düşüncelerimizi ve algılarımızı geliştirmek için çabalarımız ne kadar az.

Elif Şafak

Rüzgarı dilediğim gibi değiştiremem ama yelkenlerimi ayarlayabilirim.

Daima varmak istediğim limana

Elif Şafak

İnsanlardan sıkılmaya başladıysan,

Gerçeklerin farkına varmaya başlamışsındır.

Elif Şafak

Beni kaybetmekten korkacak biriyle tanışmak istiyorum.

Elif Şafak

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer

Halen seviyor oluşuma AŞIK olurdun.

Elif Şafak

Derler ki, aşk da unutulurmuş herşey gibi.

Hem de yaşanıp bittikten, soğuyup küllendikten sonra değil,

Tam da dolu dizgin devam ederken unutulurmuş aşk.

Elif Şafak

Bir gün bir roman çıktı. İsmi aşk… Beklenmedik bir yolculuğa çıkardı okurlarını. Bir gönül yolculuğuna… Herkes kendi penceresinden baktı. Kalpler ortaktı.

Elif Şafak

Sen, sen ol kelimelere fazla takılma.

Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir,

Aşık dilsiz olur.

Elif Şafak

Belki aşk sevgiliyi kazanmayı değil, onda kendini kaybetmeyi gerektirir.

Elif Şafak

Beni dindar biri olarak saymışsın, halbuki değilim. Dindar olmakla inançlı olmak aynı şey değil!

Elif Şafak

Her insan huzur verir,

Kimileri gelince kimileri gidince.

Elif Şafak

IMG_9426.jpeg

Akla kara ayrılsın diyedir bu ölümüne sevgi tekliflerimiz, yoksa biz hangi yürek kaç para eder ta baştan biliriz. Kantara vuruyorsak sevgilinin aşkını, yalanını kendi görsün diyedir.

Baykuş; kanarya beslermiş amcalar, teyzeler. Kumruları sever, kartalları över, güvercinleri uçurur, kargaları kovar, papağanları konuştururlarmış. Oysa çocuk baykuşları severmiş. “Uğursuz kuş o. İsmini anma, damına çağırma.” Dermiş teyzeler, amcalar. Uğursuz kuşmuş baykuş; gece gördüğü, geceyi gördüğü için.

Kitap hâlâ kutsal benim için… Kelime hâlâ mühim ve harf hâlâ muamma…

Uzaklaşırsın. Yol seni nereye götürürse. Yazı seni nereye sürüklerse. Burnunda bir sizi. Ne de olsa her yolculuk geri dönememe ihtimalini taşır bağrında.​

Uzaktan sevmek daha güzeldir bazen. Ne incitir, ne acıtır. Ne yaralar ne kanatır. Gözlerinle görmediğin ama sesini duyduğun, varlığıyla huzur bulduğun bir denizin yakınında yürümek gibidir böyIe sevmek. uzaktan sevmek en güzelidir bazen.

İçimin tünellerine girer girmez bir fener alıyorum elime. Buralar çok karışık. Kaç defa geldim. Gene de hep kayboluyorum.

Kaç kitap okuyunca alım, kaç diyar görünce gezgin, kaç hezimetten sonra bezgin olurdu insan? Kaç olunca çok; kaçta kalınca azdı rakamlar.​

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri