Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

SignUp Now!

Son mesajlar

• 💙 Ağaçtan çıkan kibrit bile kül ediyor ağacı. Şaşırmayın insanın insana yaptığına.
İlişki Durumunuz
Evli
Burcunuz
Balık
Takım
Fenerbahçe
Canım Arkadaşım Emre’ye Namı Değer By Yalnız

Yıllar önce kendisinin yönetici olduğu bir forum sitesinde tanışmıştık 10 yıllık bir arkadaşlık.

Dürüst, karakterli, ailesine ve arkadaşlarına düşkün bir insandı az önce öğrendimki Eşi, oğlu ve kendisi Hatay depreminde vefat etmiş.

İçimdeki üzüntüyü boşluğu hiç bir kelime ile anlatamam Rabbim iyi niyetlerinin mükafatını eminim ki öbür tarafta veriyordur.

Böyle birşeyi buraya yazmak ne kadar doğru bilmiyorum fakat sen hep benim yanımdaydın ve Forum sitelerini severdin bu yüzden burada paylaşmak istedim.

Eşinin, Oğlunun ve Senin Mekanınız Cennet olsun

İnce düşünceli güzel kalpli Arkadaşım.

• Beğen
Tepkiler: SON
9 Yıl önce tanışmıştım kendisi saygılı, efendi çok güzel kalbi olan bir insandı. Çok üzgünüm kendisine ve ailesine Allah tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun...

Amin çok iyi biriydi aklıma geldikçe üzülüyorum rabbim mekanlarını cennet eylesin

• Beğen
Tepkiler: SON

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri