Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • ❤❤❤Arar buluruz izini Bilirsin zır deliyiz biz Hem yazında hem kışında nerde olsan seninleyiz Bir oluruz yolunda Hadi bastır gönüller coşsun O kupalar sana helal Al gel de buralar bayram olsun.. GOLLLLL TÜRKİYE TÜRKİYE ❤️❤❤

HİÇ

Ene elheful Mahbubi
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Kova
Takım
Galatasaray
Aşırı Dokunaklı Sözler 2024

Salatalığın kabuğunu soymak, onun hıyar olduğu gerçeğini değiştirmez.

Sana dair evde ne varsa her şeyi topladım. Son kez bir baktım. Bu sefer acıyı içime atamadım ve her şeyini yaktım!

Siyah da beyazın zıddıdır ama yanına en çok o yakışır.

Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur.

Ben seni susayacak kadar, ben sana susayacak kadar, ben seni beni susturacak kadar sevdim.

Unutma; Hеr gеlеn sеvmеz.. Vе hiçbir sеvеn gitmеz.

Yalnızsın, eğer kendin için orada değilsen.

Sütten çıkınca bütün kaşıklar aktır. Önemli olan içinden çıktığın sütü ak bırakmaktır.

Aşk davaya benzer, cefa çekmek de şahide. Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki

Garip değil mi? Ulaşamayacağımız kadar yüksekte sandığımız kişiler, aslında eğilemeyeceğimiz kadar alçaktadır.

Ben, senin ilkokul yıllarında durmadan yere düşürdüğün kurşun kalem gibiyim. Dışı sapasağlam, içi paramparça.

Kırgınlıklarım var benim anlatmaya kelimelerin bile yetmeyeceği ve ben hepsine ‘neyse’ deyip susuyorum.

İnsanların dış görünüşleri değil de yaralarını sevin, kırılan kalplerini sevin, ıslak kirpiklerini sevin.

Birini gerçekten sevdin mi; yaşı, ne kadar uzakta olduğu, boyu, kilosu sadece lanet birer sayıdır.

Sana nasıl kırıldığımı anlatsam, benden nasıl özür dileyeceğini bilemezsin.

Tam beni kırdığın yerden kırarlar seni.

Herkesin vardır dinlemekten kaçtığı, duymaya bile dayanamadığı bir şarkı.

Ağlarken sesin çıkmasın diye tuttuğun nefeste boğulup ölmek istersin bazen.

Sevilmediğini biliyorsun ama yine de onunla olmak istiyorsun, bu en acısı.

Bir acemi şairim dalmışım şiirIer Ie aşka. Ben ne giysem yakışmaz bana hüzünden başka.

Başım önde bu aralar. Suçlu olduğumdan değil! Görülmeye değer hiçbir şey kalmadığından.

Güveneceğim tek bir insan olsaydı, tüm dünyayı karşıma alabilirdim.

Bazen parmak uçlarına kadar üzer mi hayat adamı. Üzüyor işte.

O kadar yoruldum ki artık hayattan, yoldan geçen bir taksiyi çevirip; Uzaklaşan hayallerimi takip et diyesim var.

Sadece gülerken çocuğum. Ağlarken aşık.

Bir yere kadar üzülmek, bir yerden sonra vazgeçmeyi bilmek gerek.

Geçerdi her şey. Geçip giderdi onca acılı zaman. Ama geçmedi, her neyse işte. Sen şansını ben de mucizemi kaybettim. Affet sevgilim, sen benden, ben bizden vazgeçtim.

-Alıntı-

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar