Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • ❤❤❤Arar buluruz izini Bilirsin zır deliyiz biz Hem yazında hem kışında nerde olsan seninleyiz Bir oluruz yolunda Hadi bastır gönüller coşsun O kupalar sana helal Al gel de buralar bayram olsun.. GOLLLLL TÜRKİYE TÜRKİYE ❤️❤❤

HİÇ

Ene elheful Mahbubi
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Kova
Takım
Galatasaray
Anlamlı Manalı Sözler

Güneşi söndürün. Çünkü; öldü bütün umutlar. Sanırım artık herkes kendi yolunda güzel.

Hakkını helal et dememe bakma sen... Hayatını haram edene hak helal edilir mi hiç.

Hava soğuk, umutlar uzak. Demek ki bugün de içimizi çay ısıtacak.

Hayaller size gücünüzün olduğunu gösterir.

Hayatımı sadece ben değiştirebilirim. Kimse benim için yapamaz.

Hayatınızı kucaklayın, nimetlerinizi sayın ve sahip olmadığınız şeyler hakkında şikayet etmeyin.

Hayatta bir gayesi olmayan insanlar, bir nehir üzerinde akıp giden saman çöplerine benzerler; onlar gitmezler, ancak suyun akışına kapılırlar.

Hayatta kalabilmek için insanların havaya, yiyeceğe ve suya ihtiyacı vardır. Benim ise, sadece senin kucaklamana, gülüşüne ve öpücüğüne ihtiyacım var. Seni seviyorum.

Hayattaki en büyük zafer hiçbir zaman düşmemekte değil, her düştüğünde ayağa kalkmakta yatar.

Hepimiz karanlık içerisindeyiz ancak bazılarımız yıldızlara bakmayı akıl edebiliyor.

Zenginlik, kimsenin senden alamayacağı değerler toplamıdır. Senin bilgin, ahlâkın, özgüvenin, terbiyen, letafetin, tebessümündür.

Yontulmadan elmas, acı çekmeden de insan olunmaz.

Yolunu değiştirmeden gittiğin sürece, ne kadar yavaş gittiğinin bir önemi yoktur.

Her insanın yüreğinin bir yerinde ışık vardır. Hem de pırıl pırıl.

Yapılacak yığınla hata varken, biz hep aynı hatayı tekrar tekrar yaparız.

Uzağımda ama her gece kalbimde uyuyor.

Unutamadığın kişi, daima senden uzakta olandır.

Herkesten yakın olmak istediğin insana, uzaktan bakmak çok zor.

Kimse kimseyi unutmuyor ama asla karşı tarafın istediği biçimde hatırlamıyor.

Kar taneleri ne güzel anlatıyor, birbirlerine zarar vermeden de yol almanın mümkün olduğunu.

İnsan ne söylediğini bilmeli fakat her bildiğini söylememelidir.

Hiç bilmediğim "O" kokunu çok özlüyorum.

-Alıntı-

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri