Şimdi bize katılın!

Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilirsiniz daha fazlası için forumumuza kayıt olmalısınız. Kayıt işlemi tamamen ücretsiz ve hızlıdır.

Şimdi kayıt ol!
  • 💙 Ağaçtan çıkan kibrit bile kül ediyor ağacı. Şaşırmayın insanın insana yaptığına.

AZE

Saygınızda, Sevginizde sizin olsun.
İlişki Durumunuz
Sizene
Burcunuz
Balık
Takım
Fenerbahçe
    Öne çıkan konu
  • Konu Yazar

Bir erkek nasıl delirtilir?

1712228603747.png

Ne biz onlarsız, ne onlar bizsiz olamıyor, değil mi? Kedi köpek gibi didişiyoruz yerine göre. Ama yine de onlarsız olmuyor ya, bunu da itiraf etmek gerekiyor. Nedense ben sevdiğim adamı delirtmeye bayılıyorum. Sanırım bütün kadınlarda var bu özellik. “Kurt yavrusunu sevmiş, tutmuş kulağını kopartmış” derler ya. Sanırım ona yakın bir duygu olsa gerek bu da.

Sizler de sevdiğiniz adamı delirtmeye bayılanlardansanız bundan sonra yazacaklarımı okumasanız da olur. Çoğunu biliyorsunuzdur çünkü. Ama belki benim bildiğim, sizin bilmediğiniz; ya da tam tersi şeyler de vardır. O yüzden eklemek istedikleriniz varsa yazın bana. Birlikte delirtelim şu erkekleri, ne dersiniz?
Neler mi yapmak lazım bir erkeği delirtmek için? Hazır olun, saymaya başlıyorum:
* Cevabını bildiği halde sorduğu soruya beklediği cevabı vermeyin.
* Sizden beklediği bir hareketi, beklediğini bildiğiniz için inadına yapmayın.
* Arkadaşlarınıza o kadar değer verin ki, onlardan nefret etmeye başlasın.
* Her fırsatta özgürlüğünüzün sizin için ne kadar önemli olduğunu söyleyin.
* Şehir dışına uçak bileti alın.(Sadece kendinize tabii.) Ve ona gideceğiniz gün söyleyin.
* Evde yalnız olmaktan ne kadar mutlu olduğunuzu hissettirin.
* Uykunuz geldiği zaman “iyi geceler” bile demeden direkt gidip yatın.
* Fazla görüştüğünüzde sıkıldığınızı, görmediğinizde özlediğinizi söyleyin.
* Dolunayı veya gün batımını onunla izlemeyi çok sevdiğinizi söyleyip, tek başınıza izleyin.
* Çalışıyorsanız hafta sonlarınıza mutlaka onsuz programlar dahil edin.
* Evlenme teklifine evlilikten korktuğunuzu bahane ederek olumsuz bakın.
* Telefonda sesinizi duymak istediğini bildiğiniz halde aramayın. O aradığında da işiniz olduğunu söyleyerek kısa kesin.
* Yağmurda tek başınıza yürümeyi ne kadar sevdiğinizi söyleyin.
* Sinemaya gittiğinizde seyretmek istediğiniz halde onun seçtiği filme gitmeyi reddedin.
* Size yapacağı sürprizleri her seferinde bir şekilde mahvetmeyi becerin.
* Televizyonun kumandasını elinize alın ve bırakmayın.
* “Aşkta fedakarlığa değmez” deyip, kesinlikle kendinizden ödün vermeyin.​

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar